Hírek - Klinikai Fiziológiai Tanszék

TDK pályamunka leadási határidők a 2021/22-es tanévben

Benyújtási határidő olyan TDK pályamunkák esetében, ahol cél az adott tanévben a diplomamunkaként való elfogadtatás, vagy a hallgató az adott tanévben előreláthatóan olyan pályázat benyújtását tervezi, vagy felvételizik, ahol az elfogadott TDK pályamunka feltétel, vagy előny, illetve, ha a tanév végére meg kell szereznie a védés jegyét, a következőképpen alakul:

• a 2022. januárjában államvizsgázó ÁOK osztott képzésben tanulók számára 2021. november 15.,
  • a 2022. júniusában államvizsgázó ÁOK osztatlan orvosképzésben tanulók számára 2022. február 19.,
  • a 2022. augusztusában, vagy novemberében államvizsgázó ÁOK osztatlan orvosképzésben tanulók számára 2022. április 2.
  • az ÁOK osztott képzésben tanuló és 2022 júniusában végző hallgatók (ODA, molekuláris biológia, táplálkozástudomány, klinikai laboratóriumi kutató) pályamunka benyújtási határideje 2022. március 5.
  • a Népegészségügyi Kar hallgatói számára a határidő 2022. március 5.
  • a Gyógyszerésztudományi Kar, Fogorvostudományi Kar és Egészségügyi Kar hallgatói számára  2022. február 5.

A pályamunkákat KIZÁRÓLAG az elektronikus pályamunka feltöltési rendszerben kell benyújtani (http://tdk.lib.unideb.hu/). A feltöltést követően az elektronikus rendszer által generált előlapot kinyomtatva, az intézetvezető, a TDK felelős (Dr. Fagyas Miklós) és a témavezető(k) aláírásával ellátva a TDK adminisztrátornak kell leadni (Derzsi Judit, ÁOK Tanulmányi Osztály, 103-as iroda) fenti határidőkig. A pályamunka csak akkor minősül benyújtottnak és a bírálati folyamat akkor veszi kezdetet, ha az aláírt előlap benyújtásra kerül. A járványhelyzetre tekintettel a beadás módja változhat!