Videók

Miért szeretjük a Debreceni Egyetemet?
Orvosképzés a Debreceni Egyetemen

19 nov
Folytatódik a „Labdarúgás elmélete és gyakorlata" szabadon választható kredittárgy első félévi előadássorozata.
19 nov
Lampé László professor emeritus 90., Borsos Antal professor emeritus 80. születésnapja alkalmából ünnepi ülést rendez a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara, a DAB Orvostudományi Szakbizottsága és a Szülészeti és Nőgyógyászati Intézet.
14 nov
„A Horthy-rendszer születése” címmel rendez tudományos konferenciát a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Történelmi Intézete.
13 nov
„A méhnyakrák és a Human Papilloma vírus (HPV) története az őskortól a védőoltásig” címmel Kovács Ilona, a Debreceni Egyetem, Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Patológiai Osztály osztályvezető főorvosa tart előadást a Science Caféban.